Özdeğerlendirme Planı

 

ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI 2016

Doküman No :KY.PL.01

Yürürlük Tarihi :10.07.2016

Revizyon Tarihi :00

Revizyon No :00

Sayfa No :1/3

KURUMSAL HİZMETLER

KURUMSAL YAPI

Yrd. Doç.Dr. Ufuk KUYRUKLUYILDIZ

 

 

 

1. EKİP

 

 

05.12.2016

 

Çetin AĞBABA

Metin KILIÇ

Murat Demir

Özlem KALAY ŞAHİN

Arzu ERDİNÇ

Nesrin İDİKUT

KALİTE YÖNETİMİ                      

Nursel KUYRUKLUYILDIZ

 

2. EKİP

05.12.2016

 

Murat KAÇAN

 

İlkay COŞAR

DOKÜMAN YÖNETİMİ

Nursel KUYRUKLUYILDIZ

 

   3. EKİP

05.12.2016

 

Murat KAÇAN

 

İlkay COŞAR

RİSK YÖNETİMİ

Metin Kılıç

 

4.EKİP

 

05.12.2016

 

Özlem BAYRAM ARAZ

 

Nursel KUYRUKLUYILDIZ

 

Murat DEMİR

 

Yrd. doç.Dr. Faruk KARAKEÇİLİ

 

Pınar KARAKEÇİLİ

GÜVENLİK RAPORLAMA SİSTEMİ

Nursel KUYRUKLUYILDIZ

 

                   3.EKİP

 

05.12.2016

 

Murat KAÇAN

 

İlkay COŞAR

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ

Muammer ATLI

 

2.EKİP

05.12.2016

 

Yrd.Doç.Dr.Arif ONUR EDEN

EĞİTİM YÖNETİMİ

Yrd.Doç.Dr.Ertuğrul ERHAN

 

4.EKİP

05.12.2016

 

Gülay KAYA GEYİK

 

Gamze KURTAR

SOSYAL SORUMLULUK

Amine BALCI

               1.EKİP

05.12.2016

HASTA VE ÇALIŞAN ODAKLI HİZMETLER

HASTA DENEYİMİ

Amine BALCI

 

1.EKİP

 

06.12.2016

 

Nurhan KURNAZ

 

Gökhan ŞAHİN

 

Songül DOĞAN

 

Özlem KALAY ŞAHİN

HİZMETE ERİŞİM

Arzu ERDİNÇ

 

2.EKİP

 

06.12.2016

 

Nilüfer MEYDAN

 

Songül DOĞAN

 

Amine BALCI

 

Metin KILIÇ

YAŞAM SONU HİZMETLER

Metin KILIÇ

 

 

3.EKİP

 

06.12.2016

 

 

 

Zülküf KUTLU

 

 

 

HAZIRLAYAN

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

KONTROL EDEN

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ONAYLAYAN

HASTANE YÖNETİCİSİ

 

 

SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI

Amine TAMAN

4.EKİP

06.12.2016

 

Arzu ERDİNÇ

 

Çetin AĞBABA

 

Alaattin FIRAT

SAĞLIK HİZMETLERİ

HASTA BAKIMI

Arzu ERDİNÇ

 

 

5.EKİP

 

 

06.12.2016

 

Nesrin İDİKUT

 

Zehra GÜNEŞ

 

Hatice ŞAHİN

 

Sibel ŞİRECİ

İLAÇ YÖNETİMİ

Zeynel Abidin GÜN

1.EKİP

07.12.2016

 

Esra Tuba DEMİR

 

Nergis SOYARSLAN

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ

Yrd. doç.Dr. Faruk KARAKEÇİLİ

1.EKİP

07.12.2016

 

Pınar KARAKEÇİLİ

 

Özlem BAYRAM ARAZ

 

Fatma YAVUZER

STERİLİZASYON HİZMETLERİ

Yrd.Doç.Dr. Faruk KARAKEÇİLİ

1.EKİP

07.12.2016

 

Adem ALTUNDAL

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ

Yrd.Doç.Dr.Hasan Mücahit

2.EKİP

07.12.2016

 

Hasan YAVUZER

RADYASYON GÜVENLİĞİ

Yrd.Doç.Dr.Erdal KARAVAŞ

2.EKİP

07.12.2016

 

Emre SERT

ACİL SERVİS

Yrd.Doç.Dr. Arif Onur EDEN

2.EKİP

07.12.2016

 

Gökhan AKYÜREK

 

Akın KARTAL

AMELİYATHANE

Yrd.Doç.Dr.İlke KÜPELİ

3.EKİP

07.12.2016

 

Mikriban ALTINOVA

 

Muhammed DEMİR

 

Yakup ALTINOVA

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Yrd.Doç.Dr.İlke KÜPELİ

3.EKİP

07.12.2016

 

Fatma YÜKSEL

 

Nurcan YÜKSEL

 

Abdullah TURAN

 

Sibel ALTIOK

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Zehra GÜNEŞ

4.EKİP

07.12.2016

DOĞUM HİZMETLERİ

Zehra GÜNEŞ

4.EKİP

07.12.2016

DİYALİZ ÜNİTESİ

Dr.Nergis AKBAŞ

4.EKİP

07.12.2016

 

Yasemin

PSİKİYATRİ HİZMETLERİ

Hakan GÖKÇE

5.EKİP

07.12.2016

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Yrd.Doç.Dr.Murat GÜNAY

5.EKİP

07.12.2016

 

EROL YILDIRIM

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

Yrd.Doç.Dr. Faruk KARAKEÇİLİ

5.EKİP

07.12.2016

 

Erol YILDIRIM

PATOLOJİ LABORATUVARI

Yrd.Doç.Dr.İlyas SAYAR

5.EKİP

07.12.2016

 

Rıdvan ERDEN

DOKU TİPLEME LABORATUVARI

-

5.EKİP

07.12.2016

DESTEK HİZMETLER

TESİS YÖNETİMİ

Murat Demir

1.EKİP

08.12.2016

 

Özlem KALAY ŞAHİN

OTELCİLİK HİZMETLERİ

Murat Demir

1.EKİP

1.EKİP

08.12.2016

08.12.2016

 

Özlem KALAY ŞAHİN

 

Kezban DERİN

 

Fahri KARAASLAN

BİLGİ YÖNETİMİ

Metin KILIÇ

1.EKİP

08.12.2016

 

İlker SAZ

MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ

Mehmet Kaan SAYGICAK

2.EKİP

08.12.2016

 

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ

 

Metin KILIÇ

 

2.EKİP

 

08.12.2016

 

Ferhat AKPINAR

ATIK YÖNETİMİ

Metin KILIÇ

 

2.EKİP

 

 

 

 

08.12.2016

 

 

 

 

Yrd. doç.Dr. Faruk KARAKEÇİLİ

 

Pınar KARAKEÇİLİ

 

Özlem BAYRAM ARAZ

 

Fatma YAVUZER

DIŞ KAYNAK KULLANIMI

Murat Demir

2.EKİP

08.12.2016

GÖSTERGE YÖNETİMİ

GÖSTERGELERİN İZLENMESİ

Nursel KuYRUKLUYILDIZ

3.EKİP

08.12.2016

BÖLÜM BAZLI GÖSTERGELER

 

 

 

KALİTE YÖNETİMİ

Nursel KuYRUKLUYILDIZ

3.EKİP

08.12.2016

ACİL DURUM YÖNETİMİ

Nursel KuYRUKLUYILDIZ

3.EKİP

08.12.2016

EĞİTİM YÖNETİMİ

Gülay KAYA GEYİK

3.EKİP

08.12.2016

 

Gamze KURTAR

 

 

HASTA DENEYİMİ

Songül DOĞAN

3.EKİP

08.12.2016

SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI

Songül DOĞAN

3.EKİP

08.12.2016

 

Amine BALCI

 

 

 

Alaattin FIRAT

 

 

 

Arzu ERDİNÇ

 

 

 

Özlem Bayram ARAZ

 

 

HASTA BAKIMI

Arzu ERDİNÇ

3.EKİP

08.12.2016

 

Nursel KUYRUKLUYILDIZ

 

 

İLAÇ YÖNETİMİ

Nergis SOYARSLAN

3.EKİP

08.12.2016

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ

Pınar KARAKEÇİLİ

3.EKİP

08.12.2016

 

Özlem BAYRAM ARAZ

 

 

 

Fatma YAVUZER

 

 

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ

Hasan YAVUZER

3.EKİP

08.12.2016

RADYASYON GÜVENLİĞİ

Emre SERT

3.EKİP

08.12.2016

ACİL SERVİS

Gökhan AKYÜREK

3.EKİP

08.12.2016

AMELİYATHANE

Mihriban ALTINOVA

3.EKİP

08.12.2016

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Fatma YÜKSEL

3.EKİP

08.12.2016

 

Nurcan YÜKSEL

 

 

 

Abdullah TURAN

 

 

YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Zehra GÜNEŞ

3.EKİP

08.12.2016

DOĞUM HİZMETLERİ

Zehra GÜNEŞ

3.EKİP

08.12.2016

DİYALİZ HİZMETLERİ

Yasemin

3.EKİP

08.12.2016

BİYOKİMYA LABORATUVARI

Erkan AVCI

3.EKİP

08.12.2016

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

Erol YILDIRIM

3.EKİP

08.12.2016

PATOLOJİ LABORATUVARI

Rıdvan ERDEN

3.EKİP

08.12.2016

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ

İlker SAZ

3.EKİP

08.12.2016

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ

Ferhat AKPINAR

3.EKİP

08.12.2016

KLİNİK GÖSTERGELER

 

 

 

KORONER ARTER HASTALIĞI

Hatice ŞAHİN

3.EKİP

08.12.2016

KALÇA KIRIĞI

Sibel ŞİRECİ

3.EKİP

08.12.2016

ARTROPLASTİ(DİZ KALÇA EKLEMİ)

Sibel ŞİRECİ

3.EKİP

08.12.2016

DİYABETES MELLİTUS

Hatice ŞAHİN

3.EKİP

08.12.2016

İNME

Hatice ŞAHİN

3.EKİP

08.12.2016

KATARKT OPERASYONU

Sibel ŞİRECİ

3.EKİP

08.12.2016